Продукція > ONSEMI > NCP700BSN28T1G
NCP700BSN28T1G
NCP700BSN28T1G onsemi
ncp700b-d.pdf
Виробник: onsemi
Description: IC REG LINEAR 2.8V 200MA 5TSOP
Packaging: Bulk
Package / Case: SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 200mA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 110 µA
Voltage - Input (Max): 5.5V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: 5-TSOP
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.8V
Control Features: Enable
PSRR: 82dB (1kHz)
Voltage Dropout (Max): 0.205V @ 200mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature
Current - Supply (Max): 130 µA
на замовлення 33000 шт:
Написати відгук
Description: IC REG LINEAR 2.8V 200MA 5TSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 200mA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 110 µA, Voltage - Input (Max): 5.5V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: 5-TSOP, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.8V, Control Features: Enable, PSRR: 82dB (1kHz), Voltage Dropout (Max): 0.205V @ 200mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature, Current - Supply (Max): 130 µA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NCP700BSN28T1G NCP700BSN28T1G Виробник : ON Semiconductor NCP700B_D-2317101.pdf LDO Voltage Regulators 200MA ULN RF LDO REG2.8V
на замовлення 269 шт:
NCP700BSN28T1G Виробник : ONSEMI ONSM-S-A0013302709-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: ONSEMI - NCP700BSN28T1G - LDO, RF, 200MA, 2.8V, 5TSOP
tariffCode: 85423990
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 250
NCP700BSN28T1G Виробник : ON Semiconductor ncp700b-d.pdf
на замовлення 834 шт:
NCP700BSN28T1G Виробник : On Semiconductor NCP700B-D.PDF 2.8V 0.2A SOT-23 TSOP-5 Група товару: Мікросхеми електроживлення Од. вим: шт
товару немає в наявності
NCP700BSN28T1G NCP700BSN28T1G Виробник : onsemi ncp700b-d.pdf Description: IC REG LINEAR 2.8V 200MA 5TSOP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 200mA
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 5.5V
Number of Regulators: 1
Control Features: Enable
PSRR: 82dB (1kHz)
Current - Supply (Max): 130 µA
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Output: 200mA
Voltage - Input (Max): 5.5V
PSRR: 82dB (1kHz)