NCP705MT18TCG
NCP705MT18TCG ON Semiconductor
ncp705-d.pdf
Виробник: ON Semiconductor
Description: IC REG LINEAR 1.8V 500MA 6WDFN
на замовлення 9000 шт:
Написати відгук
LDO Voltage Regulators LDO Regulator, 500 mA, Ultra-Low Iq, High PSRR, Ultra-Low Noise 1.8V, WDFN6.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NCP705MT18TCG NCP705MT18TCG Виробник : ON Semiconductor ncp705-d.pdf Description: IC REG LINEAR 1.8V 500MA 6WDFN
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
NCP705MT18TCG NCP705MT18TCG Виробник : onsemi A0EDED1DA77C94D41CDC04FAF637D65551674AA5017F3F2B1F058F7575A365C9.pdf LDO Voltage Regulators LDO Regulator, 500 mA, Ultra-Low Iq, High PSRR, Ultra-Low Noise 1.8V, WDFN6