NCS1S2405SC
kdc-ncs1.pdf?1636083019000
Код товару: 182837
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Блоки та елементи живлення > DC / DC перетворювачі
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NCS1S2405SC NCS1S2405SC Виробник : Murata Power Solutions Inc. kdc-ncs1.pdf?1636083019000 Description: DC DC CONVERTER 5V 1W
Packaging: Tube
Features: SCP
Package / Case: 7-SIP Module, 5 Leads
Size / Dimension: 0.86" L x 0.32" W x 0.45" H (21.9mm x 8.2mm x 11.3mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 82%
Current - Output (Max): 200mA
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 5V
Power (Watts): 1 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1 kV
на замовлення 1662 шт:
Кількість Ціна
NCS1S2405SC NCS1S2405SC Виробник : Murata Power Solutions kdc-ncs1.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 1W 24VIN 5VOUT DC/DC
на замовлення 470 шт:
Кількість Ціна
NCS1S2405SC NCS1S2405SC Виробник : MURATA POWER SOLUTIONS kdc-ncs1.pdf?1636083019000 Description: MURATA POWER SOLUTIONS - NCS1S2405SC - Isol. DC/DC-Wandler, Durchsteckmontage, 4:1 Eingangsspannungsbereich, ITE, SIP, 4:1, 1 W, 1 Ausgang
tariffCode: 85044095
DC-Eingangsspannung, min.: 9V
Ausgangsstrom - Ausgang 2: -
rohsCompliant: Y-EX
Höhe: 11.3mm
Nominelle DC-Eingangsspannung: 24V
Tiefe: 21.87mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang
isCanonical: Y
Breite: 8.2mm
usEccn: EAR99
DC/DC-Wandlerausgang: Fest
Isolationsspannung: 1kV
DC-Eingangsspannung, max.: 36V
DC/DC-Wandlermontage: Durchsteckmontage
euEccn: NLR
DC/DC-Wandler: SIP
Ausgangsregelung: Geregelt
Produktpalette: NCS1 Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 5V
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 200mA
Eingangsverhältnis: 4:1
Anwendungen für das Netzteil: ITE
Ausgangsleistung, max.: 1W
SVHC: Lead (17-Jan-2022)
на замовлення 124 шт:
Мінімальне замовлення: 2
NCS1S2405SC NCS1S2405SC Виробник : Murata kdc_ncs1.pdf Module DC-DC 24VIN 1-OUT 5V 0.2A 1W 5-Pin SIP Module
на замовлення 36 шт:
Мінімальне замовлення: 13
на замовлення 2 шт:
NCS1S2405SC NCS1S2405SC Виробник : Murata Power Solutions kdc_ncs1.pdf Module DC-DC 24VIN 1-OUT 5V 0.2A 1W 5-Pin SIP Module
товару немає в наявності