Продукція > ONSEMI > NCV2951ACD3.3R2G
NCV2951ACD3.3R2G
NCV2951ACD3.3R2G onsemi
lp2950-d.pdf
Виробник: onsemi
Description: IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8SOIC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 100mA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 30V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: 8-SOIC
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
Part Status: Active
Voltage Dropout (Max): 0.45V @ 100mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q100
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 100mA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Output Configuration: Positive, Voltage - Input (Max): 30V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: 8-SOIC, Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V, Part Status: Active, Voltage Dropout (Max): 0.45V @ 100mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q100.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NCV2951ACD3.3R2G NCV2951ACD3.3R2G Виробник : onsemi FF9C0842E8E83911130128F3622508D04F5C0232DFC98EF27CF2E72AC8A4242F.pdf LDO Voltage Regulators 3.3V 100mA w/Error Flag
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
NCV2951ACD3.3R2G NCV2951ACD3.3R2G Виробник : onsemi lp2950-d.pdf Description: IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8SOIC
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 100mA
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 30V
Number of Regulators: 1
Part Status: Active
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q100
Мінімальне замовлення: 7
NCV2951ACD3.3R2G Виробник : ON Semiconductor lp2950-d.pdf
на замовлення 690 шт:
NCV2951ACD3.3R2G NCV2951ACD3.3R2G Виробник : ON Semiconductor lp2950-d.pdf LDO Regulator Pos 3.3V 0.1A Automotive AEC-Q100 8-Pin SOIC N T/R