NCV551SN31T1G
NCV551SN31T1G ON Semiconductor
ncp551-d.pdf
Виробник: ON Semiconductor
LDO Regulator Pos 3.1V 0.15A 5-Pin TSOP T/R Automotive AEC-Q100
на замовлення 9000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 989
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NCV551SN31T1G NCV551SN31T1G Виробник : ON Semiconductor ncp551-d.pdf LDO Regulator Pos 3.1V 0.15A 5-Pin TSOP T/R Automotive AEC-Q100
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 989
NCV551SN31T1G NCV551SN31T1G Виробник : ON Semiconductor NCP551-D-1812664.pdf LDO Voltage Regulators 3.1V CMOS LDO
NCV551SN31T1G NCV551SN31T1G Виробник : ON Semiconductor NCP551-D.PDF Description: IC REG LINEAR 3.1V 150MA 5TSOP