NCV8606MN33T2G
NCV8606MN33T2G ON Semiconductor
ncv8605-d.pdf
Виробник: ON Semiconductor
Description: IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6DFN
на замовлення 6137 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
LDO Voltage Regulators Positive Fixed 170mV 0mA to 675mA.
Інші пропозиції NCV8606MN33T2G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NCV8606MN33T2G NCV8606MN33T2G Виробник : ON Semiconductor NCV8605_D-2317886.pdf LDO Voltage Regulators Positive Fixed 170mV 0mA to 675mA
NCV8606MN33T2G NCV8606MN33T2G Виробник : ON Semiconductor ncv8605-d.pdf Description: IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6DFN