NCV8674DS120R4G
NCV8674DS120R4G ON Semiconductor
ncv8674-d.pdf
Виробник: ON Semiconductor
Description: IC REG LINEAR 12V 350MA D2PAK
на замовлення 2300 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
LDO Voltage Regulators VERY LO IQ 350mA REG LDO.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NCV8674DS120R4G NCV8674DS120R4G Виробник : ON Semiconductor NCV8674_D-1812965.pdf LDO Voltage Regulators VERY LO IQ 350mA REG LDO
на замовлення 816 шт:
NCV8674DS120R4G NCV8674DS120R4G Виробник : ON Semiconductor ncv8674-d.pdf Description: IC REG LINEAR 12V 350MA D2PAK