Продукція > ONSEMI > NCV8702MX25TCG
NCV8702MX25TCG
NCV8702MX25TCG onsemi
ncv8702-d.pdf
Виробник: onsemi
Description: IC REG LINEAR 2.5V 200MA 6-XDFN
Packaging: Bulk
Package / Case: 6-XFDFN
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 200mA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 16 µA
Voltage - Input (Max): 5.5V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: 6-XDFN (1.5x1.5)
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V
Control Features: Enable
Grade: Automotive
PSRR: 70dB ~ 53dB (100Hz ~ 10kHz)
Voltage Dropout (Max): 0.2V @ 200mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature, Soft Start, Under Voltage Lockout (UVLO)
Qualification: AEC-Q100
на замовлення 21000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 294
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG LINEAR 2.5V 200MA 6-XDFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-XFDFN, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 200mA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 16 µA, Voltage - Input (Max): 5.5V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: 6-XDFN (1.5x1.5), Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, Control Features: Enable, PSRR: 70dB ~ 53dB (100Hz ~ 10kHz), Voltage Dropout (Max): 0.2V @ 200mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature, Soft Start, Under Voltage Lockout (UVLO), Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q100.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NCV8702MX25TCG NCV8702MX25TCG Виробник : ON Semiconductor ncv8702-d.pdf LDO Regulator Pos 2.5V 0.2A Automotive AEC-Q100 6-Pin XDFN T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 368
NCV8702MX25TCG Виробник : ONSEMI ONSM-S-A0016757270-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: ONSEMI - NCV8702MX25TCG - LDO, FIXED, 2.5V, 0.2A, -40 TO 125DEG C
tariffCode: 85423990
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
NCV8702MX25TCG NCV8702MX25TCG Виробник : onsemi ncv8702-d.pdf Description: IC REG LINEAR 2.5V 200MA 6-XDFN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-XFDFN
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 200mA
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 5.5V
Number of Regulators: 1
Control Features: Enable
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q100
товару немає в наявності
NCV8702MX25TCG Виробник : ON Semiconductor ncv8702-d.pdf LDO Voltage Regulators 200 MA LDO ULTRA-LOW