NCW0406MC5107FP500
NCW0406MC5107FP500 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
ncw0406at-ncw0612at.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: NCW 0406-50 1% AT P5 0R51
Power (Watts): 0.3W
Tolerance: ±1%
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.039" L x 0.059" W (1.00mm x 1.50mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Supplier Device Package: 0406
Height - Seated (Max): 0.015" (0.37mm)
Part Status: Active
Resistance: 510 mOhms
на замовлення 5000 шт:
Написати відгук
Description: NCW 0406-50 1% AT P5 0R51, Power (Watts): 0.3W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Wide 0604 (1610 Metric), 0406, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.039" L x 0.059" W (1.00mm x 1.50mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0406, Height - Seated (Max): 0.015" (0.37mm), Part Status: Active, Resistance: 510 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Power (Watts): 0.3W
Tolerance: ±1%
Composition: Thin Film
Supplier Device Package: 0406
Part Status: Active
Resistance: 510 mOhms