ND03J00681K--
ND03J00681K-- KYOCERA AVX
2097311.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - ND03J00681K-- - NTC-Thermistor, 680 Ohm, Baureihe ND03, 3480 K, Durchsteckmontage, radial bedrahtet
tariffCode: 85334090
Thermistormontage: Durchsteckmontage
rohsCompliant: YES
Thermistor: NTC
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Widerstand (25°C): 680ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
euEccn: NLR
Thermistoranschlüsse: Radial bedrahtet
B-Konstante: 3480K
Produktpalette: ND03
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 150°C
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - ND03J00681K-- - NTC-Thermistor, 680 Ohm, Baureihe ND03, 3480 K, Durchsteckmontage, radial bedrahtet, tariffCode: 85334090, Thermistormontage: Durchsteckmontage, rohsCompliant: YES, Thermistor: NTC, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Widerstand (25°C): 680ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, euEccn: NLR, Thermistoranschlüsse: Radial bedrahtet, B-Konstante: 3480K, Produktpalette: ND03, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 150°C, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Інші пропозиції ND03J00681K--
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ND03J00681K-- ND03J00681K-- Виробник : KYOCERA AVX NTC_DiscThermistors.pdf Description: THERMISTOR NTC 680OHM 3480K DISC
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc, 3.5mm Dia x 3.0mm W
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
B25/85: 3480K
B Value Tolerance: ±2%
Resistance in Ohms @ 25°C: 680
Resistance Tolerance: ±10%
Length - Lead Wire: 1.38" (35.00mm)
Grade: Automotive
Part Status: Active
Power - Max: 250 mW
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
ND03J00681K-- ND03J00681K-- Виробник : AVX NTC_DiscThermistors-1108687.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 680 OHMS 10%