NES-100-12
NES-100-12 MeanWell
nes-100-spec.pdf
Код товару: 43299
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: MeanWell
Тип: Блок живлення в металевому корпусі, що вбудовується
Uвх.: 85...132; 176...264 VAC
Uвих., V: 12 V
Iвих., A: 8,3 A
Pмакс., W: 100 W
Габарити: 159x97x38 mm
ККД і робоча температура: 83%, 20...60°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Блок живлення що вбудовується 100W 12V LRS-100-12 Блок живлення що вбудовується 100W 12V LRS-100-12
Код товару: 108684
2 Додати до обраних Обраний товар
Uвх.: 85...264 VAC
Uвих., V: 12 V
Iвих., A: 8,5 A
Pмакс., W: 100 W
Габарити: 129x97x30 mm
ККД і робоча температура: 88%, -30...70°C
у наявності: 53 шт
45 шт - склад
2 шт - РАДІОМАГ-Київ
4 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Інші пропозиції NES-100-12
Ціна
NES-100-12 NES-100-12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. NES-100-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 12V 102W
Power (Watts): 102W
Features: Adjustable Output
Packaging: Box
Size / Dimension: 6.26" L x 3.82" W x 1.50" H (159.0mm x 97.0mm x 38.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC, 248 ~ 373 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus
Efficiency: 83%
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Obsolete
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 8.5 A
товару немає в наявності
NES-100-12 NES-100-12 Виробник : MEAN WELL NES-100-spec.pdf Switching Power Supplies 102W 12V 8.5A