NES-100-15
NES-100-spec.pdf
Код товару: 27056
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Різні комплектуючі > Різні комплектуючі 2
Написати відгук
Інші пропозиції NES-100-15
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NES-100-15 NES-100-15 Виробник : MEAN WELL USA Inc. NES-100-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 15V 105W
Power (Watts): 105W
Features: Adjustable Output
Packaging: Box
Size / Dimension: 6.26" L x 3.82" W x 1.50" H (159.0mm x 97.0mm x 38.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC, 248 ~ 373 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus
Efficiency: 84%
Voltage - Output 1: 15V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 7 A
товару немає в наявності
NES-100-15 NES-100-15 Виробник : MEAN WELL NES-100-spec.pdf Switching Power Supplies 105W 15V 7A