NES-100-48 Mean-Well USA, Inc.
NES-100-spec.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
AC/DC Power Supply Single-OUT 48V 2.3A 110.4W 7-Pin
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 48V 110W, Power (Watts): 110W, Features: Adjustable Output, Packaging: Box, Size / Dimension: 6.26" L x 3.82" W x 1.50" H (159.0mm x 97.0mm x 38.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC, 248 ~ 373 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, Efficiency: 86%, Voltage - Output 1: 48V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 2.3 A.
Інші пропозиції NES-100-48
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NES-100-48 NES-100-48
Код товару: 52475
Додати до обраних Обраний товар
Тип: Блок живлення в металевому корпусі, що вбудовується
Uвх.: 85...132; 176...264 VAC
Uвих., V: 48 V
Iвих., A: 2,3 A
Pмакс., W: 100 W
Габарити: 159x97x38 mm
ККД і робоча температура: 86%, -20...60°C
товару немає в наявності
NES-100-48 NES-100-48 Виробник : MEAN WELL USA Inc. NES-100-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 48V 110W
Power (Watts): 110W
Features: Adjustable Output
Packaging: Box
Size / Dimension: 6.26" L x 3.82" W x 1.50" H (159.0mm x 97.0mm x 38.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC, 248 ~ 373 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus
Efficiency: 86%
Voltage - Output 1: 48V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 2.3 A
товару немає в наявності
NES-100-48 NES-100-48 Виробник : MEAN WELL NES-100-spec.pdf Switching Power Supplies 110.4W 48V 2.3A