NES-150-12
NES-150-12 MeanWell
nes-150-spechtr54.pdf
Код товару: 49021
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: MeanWell
Тип: Блок живлення в металевому корпусі, що вбудовується
Uвх.: 85...264 VAC
Uвих., V: 12 V
Iвих., A: 12,5 A
Pмакс., W: 150 W
Габарити: 199х98х38 mm
ККД і робоча температура: 83%, -20...60°C
товару немає в наявності
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Блок живлення що вбудовується 150W 12V LRS-150-12 Блок живлення що вбудовується 150W 12V LRS-150-12
Код товару: 108686
2 Додати до обраних Обраний товар
Uвх.: 170...264 VAC
Uвих., V: 12 V
Iвих., A: 12,5 A
Pмакс., W: 150 W
Габарити: 159x97x30 mm
ККД і робоча температура: 87%, -30...70°C
у наявності: 18 шт
12 шт - склад
1 шт - РАДІОМАГ-Київ
4 шт - РАДІОМАГ-Львів
1 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Інші пропозиції NES-150-12
Ціна
NES-150-12 NES-150-12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. NES-150-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 12V 150W
Power (Watts): 150W
Features: Adjustable Output, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 7.83" L x 3.86" W x 1.50" H (199.0mm x 98.0mm x 38.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC, 254 ~ 373 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CCC, cURus, TUV
Efficiency: 83%
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Obsolete
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 12.5 A
товару немає в наявності
NES-150-12 NES-150-12 Виробник : MEAN WELL NES-150-spec.pdf Switching Power Supplies 150W 12V 12.5A