NES-150-24
NES-150-24 MeanWell
dewfwer34mu8rmy384cr3.pdf
Код товару: 52476
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: MeanWell
Тип: Блок живлення в металевому корпусі, що вбудовується
Uвх.: 85...264 VAC
Uвих., V: 24 V
Iвих., A: 6,5 A
Pмакс., W: 150 W
Габарити: 199х98х38 mm
ККД і робоча температура: 86%, -20...60°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції NES-150-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NES-150-24 NES-150-24 Виробник : MEAN WELL USA Inc. NES-150-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 24V 156W
Power (Watts): 156W
Features: Adjustable Output, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 7.83" L x 3.86" W x 1.50" H (199.0mm x 98.0mm x 38.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC, 254 ~ 373 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CCC, cURus, TUV
Efficiency: 86%
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Obsolete
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 6.5 A
товару немає в наявності
NES150-24 NES150-24 Виробник : MEAN WELL Switching Power Supplies 156W 24V 6.5A