NES-150-48
NES-150-48 MeanWell
NES-150-spec.pdf
Код товару: 52477
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: MeanWell
Тип: Блок живлення в металевому корпусі, що вбудовується
Uвх.: 85...264 VAC
Uвих., V: 48 V
Iвих., A: 3,3 A
Pмакс., W: 150 W
Габарити: 199х98х38 mm
ККД і робоча температура: 86%, -20...60°C
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NES-150-48 NES-150-48 Виробник : Mean-Well USA, Inc. nes-150-spec.pdfpdfjs.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 48V 3.3A 158.4W 7-Pin
на замовлення 32 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
NES-150-48 NES-150-48 Виробник : MEAN WELL USA Inc. NES-150-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 48V 158W
Power (Watts): 158W
Features: Adjustable Output, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 7.83" L x 3.86" W x 1.50" H (199.0mm x 98.0mm x 38.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC, 254 ~ 373 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CCC, cURus, TUV
Efficiency: 86%
Voltage - Output 1: 48V
Part Status: Obsolete
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 3.3 A
товару немає в наявності
NES-150-48 NES-150-48 Виробник : MEAN WELL productPdf.aspx?i=418 Switching Power Supplies 158.4W 48V 3.3A