NES-200-12
NES-200-12 MeanWell
NES-200-specdewfs43.pdf
Код товару: 52479
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: MeanWell
Тип: Блок живлення в металевому корпусі, що вбудовується
Uвх.: 85...264 VAC
Uвих., V: 12 V
Iвих., A: 17 A
Pмакс., W: 200 W
Габарити: 215х115х50 mm
ККД і робоча температура: 85%, -20...50°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Блок живлення що вбудовується 200W 12V LRS-200-12
Код товару: 108688
1 Додати до обраних Обраний товар
Uвх.: 180...264 VAC
Uвих., V: 12 V
Iвих., A: 17 A
Pмакс., W: 200 W
Габарити: 215x115x30 mm
ККД і робоча температура: 87%, -25...70°C
у наявності: 2 шт
1 шт - РАДІОМАГ-Харків
Кількість Ціна
Інші пропозиції NES-200-12
Ціна
NES-200-12 NES-200-12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. NES-200-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 12V 204W
Packaging: Box
Power (Watts): 204W
Features: Adjustable Output
Size / Dimension: 8.46" L x 4.53" W x 1.97" H (215.0mm x 115.0mm x 50.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC, 254 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: cURus
Efficiency: 85%
Voltage - Output 1: 12V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 17 A
товару немає в наявності
NES-200-12 NES-200-12 Виробник : MEAN WELL NES_200_SPEC-1291273.pdf Switching Power Supplies 204W 12V 17A