NES-200-24
NES-200-24 MeanWell
NES-200-specfdsgsdfgsd.pdf
Код товару: 52480
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: MeanWell
Тип: Блок живлення в металевому корпусі, що вбудовується
Uвх.: 85...264 VAC
Uвих., V: 24 V
Iвих., A: 8,8 A
Pмакс., W: 200 W
Габарити: 215х115х50 mm
ККД і робоча температура: 87%, -20...50°C
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Блок живлення що вбудовується 200W 24V LRS-200-24
Код товару: 108696
1 Додати до обраних Обраний товар
Uвх.: 180...264 VAC
Uвих., V: 24 V
Iвих., A: 8,8 A
Pмакс., W: 200 W
Габарити: 215x115x30 mm
ККД і робоча температура: 89,5%, -25...70°C
у наявності: 4 шт
1 шт - РАДІОМАГ-Київ
2 шт - РАДІОМАГ-Харків
очікується: 2 шт
Кількість Ціна
Інші пропозиції NES-200-24
Ціна
NES-200-24 NES-200-24 Виробник : MEAN WELL USA Inc. NES-200-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 24V 211W
Power (Watts): 211W
Features: Adjustable Output
Packaging: Box
Size / Dimension: 8.46" L x 4.53" W x 1.97" H (215.0mm x 115.0mm x 50.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC, 254 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: cURus
Efficiency: 87%
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Obsolete
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 8.8 A
товару немає в наявності
NES-200-24 NES-200-24 Виробник : MEAN WELL NES_200_SPEC-1291273.pdf Switching Power Supplies 211.2W 24V 8.8A