NES-200-48
NES-200-48 MeanWell
nes-200.pdf
Код товару: 52481
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: MeanWell
Тип: Блок живлення в металевому корпусі, що вбудовується
Uвх.: 85...264 VAC;
Uвих., V: 48 V
Iвих., A: 4,4 A
Pмакс., W: 200 W
Габарити: 215х115х50 mm
ККД і робоча температура: 89%, -20...50°C
Написати відгук
Інші пропозиції NES-200-48
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NES-200-48 NES-200-48 Виробник : MEAN WELL NES-200-SPEC-1291273.pdf Switching Power Supplies 211.2W 48V 4.4A
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
NES-200-48 NES-200-48 Виробник : MEAN WELL USA Inc. NES-200-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 48V 211W