NES-350-12
NES-350-12 MeanWell
NES-350-specvsdgvfd.pdf
Код товару: 51460
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: MeanWell
Тип: Блок живлення в металевому корпусі, що вбудовується
Uвх.: 85...264 VAC
Uвих., V: 12 V
Iвих., A: 29 A
Pмакс., W: 350 W
Габарити: 215х115х50 mm
ККД і робоча температура: 83%, -20...60°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Блок живлення що вбудовується 350W 12V LRS-350-12
Код товару: 108531
1 Додати до обраних Обраний товар
Uвх.: 180...264 VAC
Uвих., V: 12 V
Iвих., A: 29 A
Pмакс., W: 350 W
Габарити: 215x115x30 mm
ККД і робоча температура: 85%, -25...70°C
у наявності: 26 шт
14 шт - склад
4 шт - РАДІОМАГ-Київ
4 шт - РАДІОМАГ-Львів
2 шт - РАДІОМАГ-Харків
2 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Ціна
NES-350-12 NES-350-12 Виробник : Mean-Well USA, Inc. nes-350-spec.pdfpdfjs.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 29A 348W 9-Pin
на замовлення 26 шт:
Кількість Ціна
NES-350-12 NES-350-12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. NES-350-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 12V 348W
Power (Watts): 348W
Features: Adjustable Output, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 8.46" L x 4.53" W x 1.97" H (215.0mm x 115.0mm x 50.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC, 254 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: cURus
Efficiency: 83%
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Obsolete
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 29 A
товару немає в наявності
NES-350-12 NES-350-12 Виробник : MEAN WELL MEANWELL_05012019_NES-350-1590161.pdf Switching Power Supplies 348W 12V 29A