NES-350-24
NES-350-24 MeanWell
7400992fedfc78f78b43409e74df5ef3.pdf
Код товару: 46564
Uвх.: 85...264 VAC
Uвих., V: 24 V
Iвих., A: 14,6 A
Pмакс., W: 350 W
Габарити: 215х115х50 mm
ККД і робоча температура: 87%, -20...60°C
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Блок живлення що вбудовується 350W 24V LRS-350-24
Код товару: 108532
2 Додати до обраних Обраний товар
Uвх.: 180...264 VAC
Uвих., V: 24 V
Iвих., A: 14,6 A
Pмакс., W: 350 W
Габарити: 215x115x30 mm
ККД і робоча температура: 88%, -25...70°C
у наявності: 25 шт
20 шт - склад
2 шт - РАДІОМАГ-Київ
1 шт - РАДІОМАГ-Львів
Кількість Ціна
Інші пропозиції NES-350-24
Ціна
NES-350-24 NES-350-24 Виробник : MEAN WELL USA Inc. NES-350-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 24V 350W
Power (Watts): 350W
Features: Adjustable Output, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 8.46" L x 4.53" W x 1.97" H (215.0mm x 115.0mm x 50.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC, 254 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: cURus
Efficiency: 87%
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Obsolete
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 14.6 A
товару немає в наявності
NES-350-24 NES-350-24 Виробник : MEAN WELL MEANWELL_05012019_NES-350-1590161.pdf Switching Power Supplies 350.4W 24V 14.6A