NES-350-27
NES-350-27 MeanWell
7400992fedfc78f78b43409e74df5ef3.pdf
Код товару: 56119
Uвх.: 85...264 VAC
Uвих., V: 27 V
Iвих., A: 13 A
Pмакс., W: 351 W
Габарити: 215x115x50 mm
ККД і робоча температура: 87%, -20...60°C
Написати відгук
Інші пропозиції NES-350-27
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NES-350-27 NES-350-27 Виробник : MEAN WELL USA Inc. NES-350-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 27V 351W
Power (Watts): 351W
Features: Adjustable Output, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 8.46" L x 4.53" W x 1.97" H (215.0mm x 115.0mm x 50.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC, 254 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: cURus
Efficiency: 88%
Voltage - Output 1: 27V
Part Status: Obsolete
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 13 A
товару немає в наявності
NES-350-27 NES-350-27 Виробник : MEAN WELL MEANWELL_05012019_NES-350.pdf Power Supplies - Chassis Mount 351W 27V 13A