NES-350-48
NES-350-48 MeanWell
nesdew-350-spec.pdf
Код товару: 57989
Uвх.: 85...132 VAC; 176...264 VAC
Uвих., V: 48 V
Iвих., A: 7,3 A
Pмакс., W: 350 W
Габарити: 215х115х50 mm
ККД і робоча температура: 87%, -20...60°C
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Блок живлення що вбудовується 350W 48V LRS-350-48
Код товару: 108533
3 Додати до обраних Обраний товар
Uвх.: 180...264 VAC
Uвих., V: 48 V
Iвих., A: 7,3 A
Pмакс., W: 350 W
Габарити: 215x115x30 mm
ККД і робоча температура: 89%, -25...70°C
у наявності: 5 шт
5 шт - склад
Кількість Ціна
Інші пропозиції NES-350-48
Ціна
NES-350-48 NES-350-48 Виробник : MEAN WELL USA Inc. NES-350-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 48V 350W
Power (Watts): 350W
Features: Adjustable Output, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 8.46" L x 4.53" W x 1.97" H (215.0mm x 115.0mm x 50.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC, 254 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: cURus
Efficiency: 87.5%
Voltage - Output 1: 48V
Part Status: Obsolete
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 7.3 A
товару немає в наявності
NES-350-48 NES-350-48 Виробник : MEAN WELL MEANWELL_05012019_NES-350.pdf Power Supplies - Chassis Mount 350.4W 48V 7.3A