NES-150-24
NES-150-24 MEAN WELL USA Inc.
NES-150-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 24V 156W
Power (Watts): 156W
Features: Adjustable Output, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 7.83" L x 3.86" W x 1.50" H (199.0mm x 98.0mm x 38.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC, 254 ~ 373 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CCC, cURus, TUV
Efficiency: 86%
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Obsolete
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 6.5 A
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 24V 156W, Power (Watts): 156W, Features: Adjustable Output, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 7.83" L x 3.86" W x 1.50" H (199.0mm x 98.0mm x 38.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC, 254 ~ 373 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CCC, cURus, TUV, Efficiency: 86%, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Obsolete, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 6.5 A.
Інші пропозиції NES-150-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NES150-24 NES150-24 Виробник : MEAN WELL Switching Power Supplies 156W 24V 6.5A