NETM1000-12-0-SP
NETM1000-12-0-SP TE Connectivity Raychem Cable Protection
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: TUBING 0.472" ID POLYBLACK METER
Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool
Color: Black
Material: Polyolefin (PO)
Length: Enter Number of Meters in Order Quantity
Type: Solid Tubing
Operating Temperature: -55°C ~ 135°C
Diameter - Outside: 0.512" (13.00mm)
Diameter - Inside: 0.472" (12.00mm)
Abrasion Protection: Abrasion Resistant
Wall Thickness: 0.020" (0.51mm)
Shelf Life: 144 Months
на замовлення 193 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TUBING 0.472" ID POLYBLACK METER, Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool, Color: Black, Material: Polyolefin (PO), Length: Enter Number of Meters in Order Quantity, Type: Solid Tubing, Operating Temperature: -55°C ~ 135°C, Diameter - Outside: 0.512" (13.00mm), Diameter - Inside: 0.472" (12.00mm), Type Attributes: Smooth, Liquid Protection: Fluid Resistant, Fuel Resistant, Oil Resistant, Heat Protection: Flame Retardant, Heat Resistant, Abrasion Protection: Abrasion Resistant, Wall Thickness: 0.020" (0.51mm), Shelf Life: 144 Months.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 250 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 250
NETM1000-12-0-SP Виробник : TE Connectivity Raychem Cable Protection DDEController?Action=showdoc&DocId=Catalog+Section%7F1654296_3_Protection_Products_%7F1212%7Fpdf%7FEnglish%7FENG_CS_1654296_3_Protection_Products__1212_1654296-3.pdf Description: TUBING 0.472" ID POLY BLACK
Material: Polyolefin (PO)
Length: 3.28' (1.00m)
Type: Solid Tubing