Продукція > NAIS > NF2EB-24V
NF2EB-24V NAIS
NF-Relays.pdf
Виробник: NAIS
07+
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис NF2EB-24V NAIS
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 24VDC, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 65°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 20 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 2 A, Switching Voltage: 220VAC, 220VDC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 19.2 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 10 ms, Part Status: Obsolete.
Інші пропозиції NF2EB-24V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NF2EB-24V NF2EB-24V Виробник : Panasonic Electric Works NF-Relays.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 24VDC
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 20 mA
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 220VAC, 220VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 19.2 VDC