Продукція > NAIS > NF4EB-24V
NF4EB-24V NAIS
Написати відгук
Технічний опис NF4EB-24V NAIS
Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 24V, Packaging: Box, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 65°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 20 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: 4PDT (4 Form C), Contact Rating (Current): 2 A, Switching Voltage: 220VAC, 220VDC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 19.2 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 10 ms, Part Status: Obsolete, Approval Agency: CSA, UR.
Інші пропозиції NF4EB-24V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NF4EB-24V NF4EB-24V Виробник : Panasonic Electric Works NF-Relays.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 24V
Packaging: Box
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 20 mA
Contact Form: 4PDT (4 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 220VAC, 220VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 19.2 VDC
Part Status: Obsolete
Approval Agency: CSA, UR
товару немає в наявності
NF4EB-24V NF4EB-24V Виробник : Panasonic Industrial Devices panasonic industrial devices_ds_61014_en_nf-1196837.pdf Low Signal Relays - PCB 2A 24VDC 4PDT FLATPACK PCB