Продукція > NAIS > NF4EB-48V
NF4EB-48V NAIS
Написати відгук
Технічний опис NF4EB-48V NAIS
Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 48V, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 48VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 65°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 11.5 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: 4PDT (4 Form C), Contact Rating (Current): 2 A, Switching Voltage: 220VAC, 220VDC - Max, Must Release Voltage: 4.8 VDC, Must Operate Voltage: 38.4 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 10 ms, Part Status: Obsolete.
Інші пропозиції NF4EB-48V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NF4EB-48V NF4EB-48V
Додати до обраних Обраний товар
NF-Relays.pdf Різні комплектуючі > Різні комплектуючі 3
товару немає в наявності
NF4EB-48V NF4EB-48V Виробник : Panasonic Electric Works NF-Relays.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 48V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 48VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 11.5 mA
Contact Form: 4PDT (4 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 220VAC, 220VDC - Max
Must Release Voltage: 4.8 VDC
Must Operate Voltage: 38.4 VDC
товару немає в наявності
NF4EB-48V NF4EB-48V Виробник : Panasonic Industrial Devices panasonic industrial devices_ds_61014_en_nf-1196837.pdf Low Signal Relays - PCB 2A 48VDC 4PDT FLATPACK PCB