NFA31CC220S1E4D
NFA31CC220S1E4D Murata Electronics North America
L0111S0112NFA31C.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: EMI FILTER 22PF 200MA SMD
на замовлення 3804 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
CAP ARRAY 22PF 25V 1206 Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NFA31CC220S1E4D NFA31CC220S1E4D Виробник : Murata Electronics North America L0111S0112NFA31C.pdf Description: EMI FILTER 22PF 200MA SMD
NFA31CC220S1E4D NFA31CC220S1E4D Виробник : Murata Electronics l0111s0112nfa31c-1140965.pdf EMI Filter Circuits 1206 22pF +/-20% 25v DC25 volt
NFA31CC220S1E4D L0111S0112NFA31C.pdf
NFA31CC220S1E4D Виробник : Murata L0111S0112NFA31C.pdf CAP ARRAY 22PF 25V 1206 Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт
товару немає в наявності