NFA31CC221S1E4D
NFA31CC221S1E4D Murata Electronics
l0111s0112nfa31c-1140965.pdf
Виробник: Murata Electronics
EMI Filter Circuits 1206 220pF 20% 25v DC25 volt
на замовлення 6835 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ARRAY 220PF 25V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Circuit Type: Bussed, Capacitance: 220pF, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Supplier Device Package: 1206 (3216 Metric), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Voltage - Rated: 25 V, Number of Capacitors: 4.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NFA31CC221S1E4D Виробник : Murata NFA31C_Series(1206 Size).pdf CAP ARRAY 220PF 25V 1206 Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт
товару немає в наявності
NFA31CC221S1E4D NFA31CC221S1E4D Виробник : Murata Electronics NFA31C_Series(1206 Size).pdf Description: CAP ARRAY 220PF 25V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Circuit Type: Bussed
Capacitance: 220pF
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Supplier Device Package: 1206 (3216 Metric)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Voltage - Rated: 25 V