NFA31CC222R1E4D
NFA31C_Series%281206%20Size%29.pdf
Код товару: 126004
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Різні комплектуючі > Різні комплектуючі 3
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NFA31CC222R1E4D NFA31CC222R1E4D Виробник : Murata Electronics l0111s0112nfa31c-1140965.pdf EMI Filter Circuits 2200PF 25V 2.0A EMI
на замовлення 8168 шт:
NFA31CC222R1E4D NFA31CC222R1E4D Виробник : Murata Electronics NFA31C_Series%281206%20Size%29.pdf Description: CAP ARRAY 2200PF 25V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Circuit Type: Bussed
Capacitance: 2200pF
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Supplier Device Package: 1206 (3216 Metric)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Voltage - Rated: 25 V