NFA31CC223R1C4D
NFA31CC223R1C4D Murata Electronics North America
L0111S0112NFA31C.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: EMI FILTER 22000PF 200MA SMD
на замовлення 20707 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NFA31CC223R1C4D NFA31CC223R1C4D Виробник : Murata Electronics North America L0111S0112NFA31C.pdf Description: EMI FILTER 22000PF 200MA SMD
NFA31CC223R1C4D NFA31CC223R1C4D Виробник : Murata Electronics l0111s0112nfa31c-1140965.pdf EMI Filter Circuits 22KPF 200M AMP 16V