Продукція > MUN > NFA31CC470S1E4D
NFA31CC470S1E4D MUN
NFA31C_Series(1206%20Size).pdf
Виробник: MUN
05NOPB
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
CAP ARRAY 47PF 25V 1206 Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт.
Інші пропозиції NFA31CC470S1E4D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NFA31CC470S1E4D Виробник : Murata NFA31C_Series(1206%20Size).pdf CAP ARRAY 47PF 25V 1206 Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт
товару немає в наявності
NFA31CC470S1E4D NFA31CC470S1E4D Виробник : Murata Electronics NFA31C_Series(1206%20Size).pdf Description: CAP ARRAY 47PF 25V 1206
товару немає в наявності
NFA31CC470S1E4D NFA31CC470S1E4D Виробник : Murata Electronics l0111s0112nfa31c-1140965.pdf EMI Filter Circuits 1206 47pF +/-20% 25v DC25 volt