NFA31CC471R1E4D
NFA31CC471R1E4D Murata Electronics North America
L0111S0112NFA31C.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: EMI FILTER 470PF 200MA SMD
на замовлення 18978 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
470pF ±20% Bussed Capacitor Array 25V 1206 (3216 Metric), 10 PC Pad Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NFA31CC471R1E4D NFA31CC471R1E4D Виробник : Murata Electronics North America L0111S0112NFA31C.pdf Description: EMI FILTER 470PF 200MA SMD
NFA31CC471R1E4D NFA31CC471R1E4D Виробник : Murata Electronics l0111s0112nfa31c-1140965.pdf EMI Filter Circuits 470PF 200 OHM 25V FI
NFA31CC471R1E4D Виробник : Murata L0111S0112NFA31C.pdf 470pF ±20% Bussed Capacitor Array 25V 1206 (3216 Metric), 10 PC Pad Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт