NFA31GD1001014D
NFA31GD1001014D Murata Electronics
NFA31G_Series.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FILTER RC 100 OHMS/10PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 6V
Package / Case: 1206 (3216 Metric), Array, 10 PC Pad
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Values: R = 100Ohms, C = 10pF
Height: 0.039" (1.00mm)
Filter Order: 1st
Applications: General Purpose
Technology: RC
Resistance - Channel (Ohms): 100
ESD Protection: No
Part Status: Obsolete
Number of Channels: 4
Current: 15 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FILTER RC 100 OHMS/10PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 6V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Array, 10 PC Pad, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Low Pass, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Values: R = 100Ohms, C = 10pF, Height: 0.039" (1.00mm), Filter Order: 1st, Applications: General Purpose, Technology: RC, Resistance - Channel (Ohms): 100, ESD Protection: No, Part Status: Obsolete, Number of Channels: 4, Current: 15 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NFA31GD1001014D NFA31GD1001014D Виробник : Murata Electronics E10876-1143650.pdf EMI Filter Circuits 1206 10pF +/-20% 6v DCR 100ohm+/-30%