NFA31GD4701014D
NFA31GD4701014D Murata Electronics
murata_l0113s0137nfa31g-1186177.pdf
Виробник: Murata Electronics
EMI Filter Circuits 1206 47pF +/-20% 6v DCR 100ohm+/-30%
на замовлення 7884 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NFA31GD4701014D Виробник : Murata Electronics North America L0113S0137NFA31G.pdf Description: FILTER RC EMI 100 OHM 47PF 1206