NFA31GD4704704D
NFA31GD4704704D Murata Electronics
E10876-1143650.pdf
Виробник: Murata Electronics
EMI Filter Circuits 1206 47pF +/-20% 6v DCR 47ohm+/-30%
на замовлення 48 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NFA31GD4704704D Виробник : MURATA L0113S0137NFA31G.pdf 470-1206-10P
на замовлення 2227 шт:
NFA31GD4704704D Виробник : Murata Electronics North America L0113S0137NFA31G.pdf Description: FILTER RC EMI 47 OHM 47PF 1206