NFD17A15SA3E1CA
NFD17A15SA3E1CA Amphenol ICC (Commercial Products)
p-nfd17-axxsa-3e1c-a.pdf
Виробник: Amphenol ICC (Commercial Products)
Description: D-SUB, 15 PIN SOCKET, VERTICAL P
Packaging: Tray
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Current Rating (Amps): 3A
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 15
Number of Rows: 2
Contact Type: Signal
Flange Feature: Mating Side, Female Screwlock (4-40)
Termination: Press-Fit
Connector Style: D-Sub
Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated
Shell Size, Connector Layout: 2 (DA, A)
Primary Material: Metal
на замовлення 1638 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: D-SUB, 15 PIN SOCKET, VERTICAL P, Packaging: Tray, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Current Rating (Amps): 3A, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 15, Number of Rows: 2, Contact Type: Signal, Flange Feature: Mating Side, Female Screwlock (4-40), Termination: Press-Fit, Connector Style: D-Sub, Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated, Shell Size, Connector Layout: 2 (DA, A), Primary Material: Metal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NFD17A15SA3E1CA NFD17A15SA3E1CA Виробник : FCI p-nfd17-axxsa-3e1c-a.pdf Conn D-Sub SKT 15 POS 1.38mm Press Fit ST Thru-Hole 15 Terminal 1 Port Tray