NFE61HT681D2A9L
NFE61HT681D2A9L Murata Electronics
QNFE9101.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FILTER LC(T) 680PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 2706 (6816 Metric), 3 PC Pad
Size / Dimension: 0.268" L x 0.063" W (6.80mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Values: C = 680pF
Height: 0.075" (1.90mm)
Filter Order: 3rd
Technology: LC (T-Type)
ESD Protection: No
Part Status: Active
Number of Channels: 1
Current: 2 A
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FILTER LC(T) 680PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 2706 (6816 Metric), 3 PC Pad, Size / Dimension: 0.268" L x 0.063" W (6.80mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Low Pass, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Values: C = 680pF, Height: 0.075" (1.90mm), Filter Order: 3rd, Technology: LC (T-Type), ESD Protection: No, Part Status: Active, Number of Channels: 1, Current: 2 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NFE61HT681D2A9L NFE61HT681D2A9L Виробник : Murata nfe61ht681d2a9.pdf EMI Filter LC-Circuit 2A 100VDC Flat Style SMD T/R Automotive AEC-Q200
Кількість Ціна
NFE61HT681D2A9L NFE61HT681D2A9L Виробник : MURATA QNFE9101.pdf Description: MURATA - NFE61HT681D2A9L - Netzfilter, Automotive Electronics, 100 V, 2 A, Oberflächenmontage
tariffCode: 85045000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Nennstrom: 2A
Anzahl der Phasen: -
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Anzahl der Stufen: -
usEccn: EAR99
Produktpalette: -
на замовлення 260 шт:
Мінімальне замовлення: 100
NFE61HT681D2A9L NFE61HT681D2A9L Виробник : Murata Electronics QNFE9101.pdf Feed Through Capacitors 680 PF 100V
Мінімальне замовлення: 6
tariffCode: 85045000
Kapazität: 681pF
Filtertyp: EMI, RFI
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Nennstrom: 2A
Filteranschlüsse: SMD
Anzahl der Phasen: -
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Anzahl der Stufen: -
usEccn: EAR99
Produktpalette: -
на замовлення 260 шт:
Мінімальне замовлення: 13
NFE61HT681D2A9L NFE61HT681D2A9L Виробник : Murata Electronics QNFE9101.pdf Description: FILTER LC(T) 680PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Values: C = 680pF
Height: 0.075" (1.90mm)
Filter Order: 3rd
Technology: LC (T-Type)
ESD Protection: No
Part Status: Active
Number of Channels: 1
Current: 2 A
Мінімальне замовлення: 5