NFL18ZT506H1A3D
NFL18ZT506H1A3D Murata Electronics
pdfdownloadapi?cate=cgsubChipLCFilteCombined&partno=NFL18ZT506H1A3%23
Виробник: Murata Electronics
Description: FILTER LC(T) 350NH/110PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0603 (1608 Metric), 3 PC Pad
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Values: L = 350nH, C = 110pF
Height: 0.028" (0.70mm)
Filter Order: 3rd
Applications: General Purpose
Technology: LC (T-Type)
Center / Cutoff Frequency: 50MHz (Cutoff)
ESD Protection: No
Part Status: Active
Number of Channels: 1
Current: 75 mA
на замовлення 16000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FILTER LC(T) 350NH/110PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), 3 PC Pad, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Low Pass, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Values: L = 350nH, C = 110pF, Height: 0.028" (0.70mm), Filter Order: 3rd, Applications: General Purpose, Technology: LC (T-Type), Center / Cutoff Frequency: 50MHz (Cutoff), ESD Protection: No, Part Status: Active, Number of Channels: 1, Current: 75 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 10V
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Values: L = 350nH, C = 110pF
Height: 0.028" (0.70mm)
Filter Order: 3rd
Applications: General Purpose
Technology: LC (T-Type)
ESD Protection: No
Part Status: Active
Number of Channels: 1
Current: 75 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
NFL18ZT506H1A3D NFL18ZT506H1A3D Виробник : Murata Electronics pdfdownloadapi?cate=cgsubChipLCFilteCombined&partno=NFL18ZT506H1A3%23 EMI Filter Circuits 50 UF 10V 2 PIN