NFM15PC105D0J3D
NFM15PC105D0J3D Murata Electronics
NFM15PC105D0J3-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP FEEDTHRU 1UF 20% 6.3V 0402
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0402 (1005 Metric), 3 PC Pad
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Feed Through
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.020" (0.50mm)
DC Resistance (DCR) (Max): 30mOhm
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Current: 2 A
на замовлення 100000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FEEDTHRU 1UF 20% 6.3V 0402, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), 3 PC Pad, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Feed Through, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.020" (0.50mm), DC Resistance (DCR) (Max): 30mOhm, Part Status: Active, Capacitance: 1 µF, Current: 2 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NFM15PC105D0J3D NFM15PC105D0J3D Виробник : Murata Electronics NFM15PC105D0J3-01.pdf Description: CAP FEEDTHRU 1UF 20% 6.3V 0402
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 6.3V
Mounting Type: Surface Mount
Type: Feed Through
Height (Max): 0.020" (0.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Current: 2 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
NFM15PC105D0J3D NFM15PC105D0J3D Виробник : Murata Electronics NFM15PC105D0J3_0_010.pdf Feed Through Capacitors 1UF 6.3V 20% 0402