NFM15PC755R0G3D
NFM15PC755R0G3D Murata Electronics
NFM15PC755R0G3-0-010.pdf
Виробник: Murata Electronics
Feed Through Capacitors
на замовлення 19600 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 43
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FEEDTHRU, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 4V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), 3 PC Pad, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Height (Max): 0.026" (0.65mm), DC Resistance (DCR) (Max): 40mOhm, Capacitance: 7.5 µF, Current: 2 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 4V
Package / Case: 0402 (1005 Metric), 3 PC Pad
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Height (Max): 0.026" (0.65mm)
DC Resistance (DCR) (Max): 40mOhm
Capacitance: 7.5 µF
Current: 2 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 37
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 4V
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.026" (0.65mm)
Capacitance: 7.5 µF
Current: 2 A