NFM18PC225B0J3D
NFM18PC225B0J3D Murata Electronics
NFM18PC225B0J3_01-1989841.pdf
Виробник: Murata Electronics
Feed Through Capacitors 2.2 UF 6.3V 20%
на замовлення 10276 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FEEDTHRU 2.2UF 20% 6.3V 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), 3 PC Pad, Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height (Max): 0.028" (0.70mm), DC Resistance (DCR) (Max): 20mOhm, Part Status: Last Time Buy, Capacitance: 2.2 µF, Current: 2 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NFM18PC225B0J3D NFM18PC225B0J3D Виробник : Murata nfm18pc225b0j3.pdf Cap Feed Through 2.2uF 6.3VDC 20% Pad Flat 0603 85°C
на замовлення 12 шт:
NFM18PC225B0J3D NFM18PC225B0J3D Виробник : Murata NFM18PC225B0J3-01.pdf FILTER LC HIGH FREQ 2.2UF 0603 Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт
товару немає в наявності
NFM18PC225B0J3D NFM18PC225B0J3D Виробник : Murata Electronics NFM18PC225B0J3-01.pdf Description: CAP FEEDTHRU 2.2UF 20% 6.3V 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0603 (1608 Metric), 3 PC Pad
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height (Max): 0.028" (0.70mm)
DC Resistance (DCR) (Max): 20mOhm
Part Status: Last Time Buy
Capacitance: 2.2 µF
Current: 2 A
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 6.3V
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.028" (0.70mm)
Part Status: Last Time Buy
Capacitance: 2.2 µF
Current: 2 A