Продукція > MURATA > NFM21CC470U1H3D
NFM21CC470U1H3D Murata
NFM21CC471R1H3-01.pdf
Виробник: Murata
0805 EMI Chip Capacitor Filter Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FEEDTHRU 47PF 20% 50V 0805, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), 3 PC Pad, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.037" (0.95mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 47 pF, Current: 700 mA.
Інші пропозиції NFM21CC470U1H3D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NFM21CC470U1H3D Виробник : Murata NFM21CC471R1H3-01.pdf FILTER HIGH FREQ 47PF 0805 Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт
товару немає в наявності
NFM21CC470U1H3D Виробник : Murata NFM21C.pdf Фільтр SMD ВЧ, С = 47 пФ, Тип ф. = перешкодозавадний, С-фільтр, Idc, A = 0,7, U, В = 50, Розм = 2,00 x 1,25 x 0,95, Rdc, Ом = 0,3, Тексп, °C = -55...+125, Тип монт. = smd,... Група товару: Індуктивності Корпус: 0805 Од. вим: шт
кількість в упаковці: 4000 шт
NFM21CC470U1H3D NFM21CC470U1H3D Виробник : Murata Electronics NFM21CC471R1H3-01.pdf Description: CAP FEEDTHRU 47PF 20% 50V 0805
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0805 (2012 Metric), 3 PC Pad
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 47 pF
Current: 700 mA
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 50V
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 47 pF
Current: 700 mA
NFM21CC470U1H3D NFM21CC470U1H3D Виробник : Murata Electronics E10863-1527138.pdf Feed Through Capacitors 47pF 50V 700mA