NFR0200003300JR500
NFR0200003300JR500 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
NFR01,02,03.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: RES 330 OHM 2W 5% AXIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Proof, Fusible, Safety
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.394" L (4.00mm x 10.00mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 330 Ohms
Написати відгук
Description: RES 330 OHM 2W 5% AXIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 2W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Proof, Fusible, Safety, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.394" L (4.00mm x 10.00mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 330 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NFR0200003300JR500 NFR0200003300JR500 Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components NFR01,02,03.pdf Description: RES 330 OHM 2W 5% AXIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Composition: Metal Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 330 Ohms