NFR0300003309JAC00
NFR0300003309JAC00 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
NFR01,02,03.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: RES 33 OHM 3W 5% AXIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Proof, Fusible, Safety
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.209" Dia x 0.657" L (5.30mm x 16.70mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 33 Ohms
Написати відгук
Description: RES 33 OHM 3W 5% AXIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Power (Watts): 3W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Proof, Fusible, Safety, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.209" Dia x 0.657" L (5.30mm x 16.70mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 33 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NFR0300003309JAC00 NFR0300003309JAC00 Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components NFR01,02,03.pdf Description: RES 33 OHM 3W 5% AXIAL
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Axial
Composition: Metal Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 33 Ohms