Продукція > NFR > NFR21GD1002202L
NFR21GD1002202L
L0113S0136NFR21G.pdf
Виробник:
на замовлення 60000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис NFR21GD1002202L
Description: FILTER RC EMI 22 OHM 10PF 0805.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NFR21GD1002202L Виробник : Murata Electronics North America L0113S0136NFR21G.pdf Description: FILTER RC EMI 22 OHM 10PF 0805
товару немає в наявності
NFR21GD1002202L NFR21GD1002202L Виробник : Murata Electronics c31e-794748.pdf EMI Filter Circuits 10PF 20 OHM 50V