Продукція > NFR > NFR21GD1004702L
NFR21GD1004702L
L0113S0136NFR21G.pdf
Виробник:
на замовлення 18128 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис NFR21GD1004702L
EMI Filter Circuits 0805 10pF +/-20% 47ohm+/-30% 35mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NFR21GD1004702L Виробник : Murata Electronics North America L0113S0136NFR21G.pdf Description: FILTER RC EMI 47 OHM 10PF 0805
товару немає в наявності
NFR21GD1004702L NFR21GD1004702L Виробник : Murata Electronics c31e-794748.pdf EMI Filter Circuits 0805 10pF +/-20% 47ohm+/-30% 35mA