NFR21GD1011012L Murata Electronics North America
L0113S0136NFR21G.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: FILTER RC EMI 100 OHM 100PF 0805
Написати відгук
Інші пропозиції NFR21GD1011012L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NFR21GD1011012L NFR21GD1011012L Виробник : Murata Electronics c31e-794748.pdf EMI Filter Circuits 100PF 50V 0.025A EMI