Продукція > MURA > NFR21GD1014702L
NFR21GD1014702L MURA
L0113S0136NFR21G.pdf
Виробник: MURA
SMD
на замовлення 86200 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
EMI Filter Circuits 0805 100pF +/-20% 47ohm+/-30% 35mA.
Інші пропозиції NFR21GD1014702L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NFR21GD1014702L Виробник : Murata Electronics North America L0113S0136NFR21G.pdf Description: FILTER RC EMI 47 OHM 100PF 0805
товару немає в наявності
NFR21GD1014702L NFR21GD1014702L Виробник : Murata Electronics c31e-794748.pdf EMI Filter Circuits 0805 100pF +/-20% 47ohm+/-30% 35mA